Dryclup Kuru Temizleme

Eskişehir Kuru Temizleme

Dry Clup Kuru Temizleme, Eskişehir kuru temizleme firmaları içinde klasik yıkama alışkanlıklarına yeni ve modern yaklaşımlar getirerek eşyalarınızı daha üzün süre ilk günkü sağlamlığıyla kullanmanızı sağlar.


Dry Clup'te narin kumaşlardan üretilen eşyalarınızı, dokusuna, canlı renklerine zarar vermeden tertemiz olmasını sağlıyoruz.

Hassas kumaşlarda biz en büyük sorunu çıkaran yıkama yöntemimizdir. Kıyafetlerin temizlenmesi gerekince ilk aklımıza gelen yöntem çamaşır makinesidir. Ancak bazı ürünler, özellikle; kaşmir, ipek, deri, polyester, pamuk akrilik, keten, yün poplin gabardin, canvas, kadife ve daha birçok kumaş çeşitli çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun değildir.

Dry Clup Kuru Temizleme'de özenle ve severek giydiğiniz eşyalarınız kumaşlarına ve yıkama talimatlarına göre ayırarak, en uygun şekilde yıkanır. Eskişehir kuru temizleme fiyatları arasında en kaliteli temizleme ürünlerini ve makineleri kullanarak en uygun fiyata adresimize gelerek ulaşabilirsiniz.

Kuru temizleme esnasında hassas kıyafetlerinizin hiçbiri bozulmaz veya renklerini kaybetmez.

Eskişehir kuru temizlemecilerinden Dry Clup  Kuru Temizleme,  leke çıkarmak için en etkili yöntemi uygulayan en doğru adrestir.

 

Dry Clup Kuru Temizleme İletişim Bilgileri:

Adres: Cengiz Topel Caddesi No: 55 /E Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 222 20 05

Saruhanweb Ajans