Dryclup Kuru Temizleme

Dryclup

Dry Clup Kuru Temizleme

Eskişehir Dry Clup Kuru Temizleme, profesyonel çalışma anlayışı ile kuru temizleme, ütü hizmeti, spor, deri veya süet ayakkabı temizleme, perde ve ev tekstili temizleme gibi birçok işlemi tek çatı altında buluşturan bir işletmedir.

Uluslararası standartlarda gerçekleşen temizleme işlemlerimiz giysileriniz için tamamen güvenlidir ve hiçbir zarara yol açmayacağı garantilidir.

Dry Clup Kuru Temizleme’de her çeşitte kumaşa özel işlem yapılmaktadır. Eskişehir kuru temizlemecileri arasından özenli çalışma şekliyle adını duyuran firmamız en hassas kumaşlarda %100 başarı göstermektedir.

Devamını Oku

Hizmetlerimiz

Dry Clup

Dry Clup Kuru Temizleme'de Her Kumaşa Özel, Ayrı Uygulama

Yıllardır değişmeyen kalitemizle, kumaş türlerine göre profeysonel uygulamalr yapıyor, müşteri memnuniyeti kriterimizi koruyoruz.

Son Teknoloji Teknik Donanımlar Kullanıyor, Profesyonel Bir Hizmet Sağlıyoruz

Dry Clup Kuru Temizleme, Eskişehir kuru temizleme firmaları içinde klasik yıkama alışkanlıklarına yeni ve modern yaklaşımlar getirerek eşyalarınızı daha üzün süre ilk günkü sağlamlığıyla kullanmanızı sağlar.

Devamını Oku
 • Garantili Temizleme
  Garantili
  Temizleme

  Giysilerinizi kumaşına özel işleme alıyor, uluslararası talimatlara uyarak hçbir zarar vermeden temizliyoruz.

 • Profesyonel Ürün Kullanımı
  Profesyonel Ürün
  Kullanımı

  İşlemlerde her zaman kalitesi onaylı ürünler tercih ediyor, en sağlıklı ve uygun olanı kullanıyoruz.

 • Detaylı Kontrol
  Detaylı
  Kontrol

  Teslim ettiğiniz ürünleri işlem öncesi detaylı incelemeye alıyor, tüm lekeleri tespit ediyor işlem sonunda yine detaylı kontrolden geçirerek teslim ediyoruz.

 • Hijyenik Ambalaj
  Hijyenik
  Ambalaj

  Teslim edilecek her ürünü hijyenik bir şekilde ambalajlayarak kırışmasının, toza maruz kalmasının önüne geçiyor, tertemiz teslim ediyoruz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmeyi Unutmayın!

Saruhanweb Ajans