Dryclup Kuru Temizleme

Hizmetlerimiz

Kuru Temizleme

Çamaşır makinelerinin yaptığı sulu yıkama işleminden zarar görecek, yıkama talimatında kuru temizleme yapın ibaresi olan veya yıpranmış kıyafetler için en iyi temizleme yöntemi Eskişehir kuru temizleme firmalarında uygulanan susuz yıkama yöntemidir.


Kumaşlara işlemiş lekeler, sürekli giydiğiniz kabanlar, takım elbiseler hatta çocuklarınızın elinden düşürmediği oyuncaklarda bile kuru temizleme en etkili temizleme yöntemidir.

Kuru temizleme uygulanmasını istediğiniz ürünü ilk getirdiğinizde detaylı bir inceleme başlar. Kumaşta oluşmuş lekeler hakkında sizden bilgi alınır ve önceden yaşanmış bir incelme, yırtılma, zarar görme varsa size bilgisi verilir. Daha sonra da kumaşın cinsine en uygun temizleme yöntemi seçilerek işleme başlanır.

Başından sonuna titizlikle yürüttüğümüz kuru temizlemede Eskişehir kuru temizleme fiyatları arasında en uygun fiyatlarla işlem yapıyor olmamız da herkesin bu hizmetten faydalanabilmesini sağlamaktır.

Eskişehir Dry Clup Kuru Temizlemenin uygun fiyatları ve kaliteli hizmetini yerinde görebilmeniz için sizleri adresimize bekliyoruz.

 

Dry Clup Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Cengiz Topel Caddesi No: 55 /E Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 222 20 05

Saruhanweb Ajans