Dryclup Kuru Temizleme

Hakkımızda

Eskişehir Dry Clup Kuru Temizleme, profesyonel çalışma anlayışı ile kuru temizleme, ütü hizmeti, spor, deri veya süet ayakkabı temizleme, perde ve ev tekstili temizleme gibi birçok işlemi tek çatı altında buluşturan bir işletmedir.

Uluslararası standartlarda gerçekleşen temizleme işlemlerimiz giysileriniz için tamamen güvenlidir ve hiçbir zarara yol açmayacağı garantilidir.

Dry Clup Kuru Temizleme’de her çeşitte kumaşa özel işlem yapılmaktadır. Eskişehir kuru temizlemecileri arasından özenli çalışma şekliyle adını duyuran firmamız en hassas kumaşlarda %100 başarı göstermektedir.


Deri temizleme, boyama, tekstil boyama işlemlerini gerçekleştirerek severek giydiğiniz yıpranmış elbiselerinizi ilk günkü haline dönüştürüyoruz. Kuru temizlemeniz yapılırken bir yandan da terzilik, kumaş boyama, deri boyama, ütü gibi yan işlerinizi de aynı noktada halledebilme kolaylığını sizlere Dry Clup Kuru Temizleme’de sağlıyoruz.

Birçok işlemi aynı anda kaliteli bir şekilde gerçekleştirip Eskişehir kuru temizleme fiyatları arasında da en uygun fiyatlarla işlem yapmayı başarabilen Dry Clup Kuru Temizleme’nin profesyonel hizmetinden faydalanmak için adresimize gelmeyi unutmayın.

 

Dry Clup Kuru Temizleme İletişim Bilgileri:

Adres: Cengiz Topel Caddesi No: 55 /E Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 222 20 05

 

Saruhanweb Ajans